Get Adobe Flash Player


Dla kierowcy

Każdy klient kupujący paliwa Olkop zyskuje gwarancję, że zaopatruje się w produkt najwyższej jakości. Składy chemiczne benzyn, olejów napędowych i autogazu dobierane są na podstawie najnowszych światowych badań. Wszystkie nasze paliwa spełniają normy określone przez Polski Komitet Normalizacyjny, co zapewnia komfort jazdy oraz bezpieczeństwo i właściwą pracę silnika.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów tworzymy stacje bezpieczne i przyjazne środowisku, dlatego inwestujemy w najnowocześniejsze dystrybutory. Jest to innowacyjne rozwiązanie, poniewż jako pierwsi i zarazem jedyni udostępniamy kierowcom tego typu urządzenie.Benzyna – jeden z głównych rodzajów paliwa stosowanego do napędu samochodów, samolotów i niektórych innych urządzeń posiadających silnik spalinowy.Bio100 - Jest to nowy olej napędowy, który z coraz większym impetem wchodzi na krajowy rynek. Bio100 jest biopaliwem produkowanym na bazie olejów roślinnych przeznaczonym do pojazdów z silnikiem diesla. Może być stosowane jako dodatek albo zamiast tradycyjnego oleju napędowego w wybranych typach pojazdów takich jak:

  • samochody osobowe
  • samochody ciężarowe
  • sprzęt rolniczyKierowcy, którzy zdecydują się na tankowanie bioestru, powinni sprawdzić możliwość jego zastosowania u producenta pojazdu. Stosowanie Bioestru chroni środowisko naturalne. Jest bardziej przyjazny w stosunku do środowiska od innych paliw ponieważ posiada niską zawartość siarki. Powoduje znaczne obniżenie emisji szkodliwych substancji i gazów cieplarnianych, zarówno podczas procesu produkcji paliwa, jak i jego użytkowania. Jest bezpieczny dla zdrowia człowieka i dodatkowo biodegradowalny.

Olej napędowy - o zawartości siarki poniżej 50 mg/kg, liczbie cetanowej nie niższej niż 51. Spełnia on surowe normy ekologiczne Unii Europejskiej. Zapewnia ograniczenie emisji siarki do atmosfery, oszczędność paliwa oraz czystszy silnik. Występuje w wersji letniej (01.05-15.09), przejściowej (16.03-30.04 i 16.09-15.11 o temperaturze blokady zimnego filtra niższej niż -10°C) i zimowej (16.11-15.03 o temperaturze blokady zimnego filtra niższej niż -20°C). Olej jest w pełni mieszalny z innymi olejami napędowymi.

Na każdej stacji OLKOP można również zaopatrzyć się w oleje, smary, kosmetyki samochodowe itp.

Get Adobe Flash Player
 
© Olkop. Wszystkie prawa zastrzezone.