Get Adobe Flash Player


Usługi

Parkingi

Zachęcamy do korzystania z parkingów na terenie naszych stacji benzynowych w miejscowościach takich jak: Torzym, Dębe, Zajączkowo, Bzowo, Brzeźno, Nowe, Unisławice, Zalesie Barcińskie. Infrastruktura i udogodnienia: parking utwardzony, oświetlony, stacja paliw 24 h, sklep spożywczy 24 h.Myjnie

Firma Olkop posiada samoobsługowe myjnie gwarantujące Państwu znakomity efekt mycia samochodu. Nasze myjnie samochodowe to nowoczesne urządzenia wysokiej klasy. Zapewniają one bardzo wysoką jakość czyszczenia, są przy tym delikatne i nieinwazyjne dla lakieru.Mycie może odbywać się w czterech etapach:

Etap 1: Mycie Mikroproszkiem

Program mycia gorącą, zmiękczoną wodą z Mikroproszkiem gwarantuje perfekcyjny efekt mycia bez użycia szczotki.

Etap 2: Spłukiwanie

Program spłukiwania czystą, bieżącą, zimną wodą pod wysokim ciśnieniem.

Etap 3: Ochrona gorącym Woskiem

Syntetyczny Wosk nanoszony ze zmiękczoną, gorącą wodą na powierzchnie pojazdu gwarantuje perfekcyjne zabezpieczenie i spływanie wody z lakieru.

Etap 4: Nabłyszczanie

Program pielęgnacji nadwozia zmiękczoną i zdemineralizowaną wodą. Precyzyjnie dozowany nabłyszczacz z osuszaczem powoduje zaskakujący efekt połysku z wodą natychmiast spływającą z karoserii. Pozwala wyeliminować konieczność wycierania czy suszenia pojazdu i pozostawia karoserię bez plam i zacieków. W efekcie uzyskujemy karoserie pojazdu czystą, wybłyszczoną i zabezpieczoną przed negatywnym działaniem zanieczyszczenia środowiska.

Bistra

Stacje Olkop to nie tylko paliwo, ale i doskonały pretekst do przystanku na kawę, ciastko lub ciepłą przekąskę. Na wybranych stacjach Olkop np. na nowo otwartej stacji w Zalesiu Barcińskim zachęcamy do przystanku na domową zupę. W menu posiadamy również hot-dogi francuskie, do wyboru z parówką lub kabanosem w cenach 3,49 zł i 3,99 zł. Oferujemy także duży wybór goracych napojów: capuccino 3,90 zł, cafe latte 3,90 zł, mocca 3,90 zł, espresso 2,99, kawa czarna 3,90 zł, herbata 2,99 zł, gorąca czekolada 3,90 zł.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!Sklepy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroki wybór produktów spożywczych oraz szeroką gamę alkoholi i napojów. Nasza firma posiada własny magazyn artykułów spożywczych zaopatrujący własne stacje paliw jak również klientów zewnętrznych.W sklepach przystacyjnych czeka na państwa szeroki asortyment artykułów nie tylko spożywczych ale takich, które będą niezbędne dla kierowcy:

  • płyny,
  • oleje,
  • akcesoria samochodowe,
  • produkty ogólnospożywcze i przemysłowe.


Get Adobe Flash Player
 
© Olkop. Wszystkie prawa zastrzezone.