O Firmie

Firma Olkop działa na rynku od niemal trzydziestu lat. Od momentu powstania kładziemy ogromny nacisk na jakość oferowanych przez nas produktów i usług.

Naszą główną branżą jest sprzedaż hurtowa i detaliczna paliw płynnych. Sprzedaż realizujemy za pomocą kilku kanałów, m.in. za pomocą dostaw paliwa do klienta lub sprzedaży na trzydziestu stacjach w całej Polsce.

Naszymi partnerami są wiodący krajowi dostawcy, m.in.: Lotos Paliwa sp. z o.o., PKN Orlen. Współpraca z takimi podmiotami to gwarancja najwyższej jakości sprzedawanego paliwa.


Zapoznaj się z naszą ofertą - KLIKNIJ

Od początku istnienia zajmujemy się paliwami i olejami (w sprzedaży hurtowej i detalicznej): olej napędowy, benzyna, oleje silnikowe, przekładniowe, przemysłowe, smary, płyny filtry oraz chemia motoryzacyjna. Dysponujemy własną bazą paliw, magazynem hurtowym olejów, płynów i kosmetyków oraz magazynem artykułów spożywczych, który zaopatruje przede wszystkim nasze stacje, ale także klientów zewnętrznych.


Biorąc pod uwagę oczekiwania naszych klientów, a także rosnące wymagania dotyczące bezpieczeństwa transportu materiałów niebezpiecznych, staramy się wszystkiemu sprostać poprzez prowadzenie usług za pomocą nowoczesnych środków transportu: użytkujemy nowe ciągniki siodłowe oraz naczepy cysterny, aby jak najbezpieczniej i jak najszybciej dostarczyć paliwa do klientów. Użytkowany przez nas sprzęt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa dystrybucji paliw i posiada aktualne świadectwa legalizacji Głównego Urzędu Miar.


Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasi partnerzy to rzetelni dostawcy, którzy dzięki ciągłości i terminowości dostaw paliwa zapewniają sobie stabilność działania. Wszelkie dostawy, które trafiają do nas terminowo, magazynowane są w naszej bazie, co pozwala na natychmiastową reakcję na rosnące potrzeby klientów.

Firma Olkop to gwarancja:

  • konkurencyjnych cen,
  • profesjonalizmu,
  • paliwa najwyższej jakości,
  • zespołu wykwalifikowanych pracowników,
  • stabilności i niezawodności.

Gorąco zachęcamy do współpracy: firmy transportowe, serwisy, stacje paliw, rolników, hurtownie i detalistów.

Naszym najważniejszym celem jest sprostanie potrzebom klientów. Dążymy ciągle do doskonalenia i podnoszenia standardów oferowanych przez nas usług. Kierowanie się tym celem od początku istnienia naszej firmy pozwoliło nam pozyskać kilkuset stałych klientów z całej Polski, dla których jesteśmy i oczywiście chcemy zostać korzystnymi partnerami w biznesie.

Posiadamy Certyfikat Rzetelności wydany przez Krajowy Rejestr Długów.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi przedstawicielami, aby uzyskać więcej informacji.

Kliknij, aby przejść do listy kontaktów z naszymi przedstawicielamiDo gory.