• Kilka słów o nas

    27-letnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku i współpraca z najlepszymi sprawia, że nasza firma jest godna zaufania. Olkop to hurtowa sprzedaż paliw, olejów silnikowych, smarów oraz chemii motoryzacyjnej.

    Nasz cel to satysfakcja Klientów, którą można osiągnąć tylko dzięki świadczeniu najwyższej jakości usług. Dlatego też gwarantujemy ciągłość i terminowość dostaw, doskonałą reakcję na potrzeby kontrahentów oraz sprzedaż paliw najwyższej jakości. Dysponujemy własnymi magazynami, posiadamy nowoczesne środki transportu i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o sprawny i bezpieczny transport na terenie całej Polski.

    Zapraszamy do współpracy z firmą, która stawia na ciągły rozwój i zaopatruje Klientów w najlepsze rozwiązania.

Hurtownia sprzedaży oleju napędowego

W silnikach wysokoprężnych z zapłonem samoczynnym wykorzystywane jest dedykowane paliwo, które musi się wyróżniać doskonałą jakością. Tym właśnie może pochwalić się nasza hurtownia sprzedaży oleju napędowego, odpowiednio dobierając mieszankę, zgodnie ze światowymi standardami. Przygotowane zostały rozwiązania zarówno dla Klienta indywidualnego, jak i biznesowego, a w tym zyskujące na popularności biopaliwa.

Sprzedaż hurtowa paliw

Niezależnie czy poszukują Państwo oleju napędowego, benzyny, autogazu bądź jednego z ekologicznych rozwiązań, firma OLKOP posiada je w swoim asortymencie. Sprzedaż hurtowa paliw odbywa się w sposób profesjonalny, a ponadto zapewniane jest fachowe doradztwo oraz możliwość indywidualnej negocjacji ceny. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski, oferując również odbiór własny bezpośrednio z naszej naftobazy.